Aa Aa Aa


59400, м. Заставна, Чернівецька обл., вул. Чорновола ,4
тел. факс.(03737) 3-19-83, skrinjazast@cv.ukrtel.net

Інформація щодо членства у кредитній спілці

Інформація, що надається Кредитною спілкою «Скриня» на виконання частини 7 статті 14 Закону України «Про кредитні спілки» від 14.07.2023 № 3254-ІХ (надалі – Закон) для ознайомлення особі до набуття нею членства у кредитній спілці

1. Права члена кредитної спілки

1) брати участь в управлінні кредитною спілкою, обирати та бути обраними до складу органів управління кредитної спілки;

2) вносити пропозиції на розгляд органів управління кредитної спілки;

3) користуватися фінансовими та іншими послугами, які надаються членам кредитної спілки відповідно до Статуту;

4) безоплатно отримувати інформацію про діяльність кредитної спілки, ознайомлюватися із Статутом кредитної спілки, протоколами загальних зборів членів кредитної спілки, рішеннями наглядової ради кредитної спілки, а також з іншими документами, визначеними Статутом та внутрішніми документами кредитної спілки, з дотриманням законодавства про захист персональних даних та про забезпечення збереження таємниці фінансової послуги;

5) вийти із складу членів кредитної спілки в порядку, передбаченому Законом України «Про кредитні спілки» та Статутом;

6) звертатися до кредитної спілки з будь-яких питань її діяльності;

7) оскаржувати рішення кредитної спілки у судовому порядку.

Члени кредитної спілки можуть мати також інші права, передбачені законодавством України та Статутом.

2. Обов’язки члена кредитної спілки

1) дотримуватися Статуту та інших внутрішніх документів кредитної спілки;

2) виконувати свої зобов’язання перед кредитною спілкою, в тому числі брати участь у формуванні капіталу кредитної спілки, зокрема сплачувати у грошовій формі внески, визначені статтею 33 Закону України «Про кредитні спілки», у розмірах, порядку та строки, що визначені Статутом та/або рішеннями загальних зборів членів кредитної спілки;

3) виконувати рішення загальних зборів членів кредитної спілки та інших органів управління кредитної спілки;

4) не розголошувати інформацію з обмеженим доступом про діяльність кредитної спілки.

Члени кредитної спілки можуть мати також інші обов’язки, передбачені законодавством України та Статутом.

3. Ризик збитків, пов’язаних з діяльністю кредитної спілки, який може нести особа у межах своїх пайових внесків, у разі набуття членства у кредитній спілці

Члени кредитної спілки не відповідають за зобов’язаннями кредитної спілки і несуть ризик збитків, пов’язаних з діяльністю кредитної спілки, у межах своїх пайових внесків у порядку, передбаченому Законом України «Про кредитні спілки». Пайовий капітал та додаткові пайові внески членів кредитної спілки можуть бути використані для покриття збитків кредитної спілки. У разі покриття збитків за рахунок пайових внесків членів кредитної спілки за недостатності резервного капіталу члену кредитної спілки, його спадкоємцям/правонаступникам у разі припинення членства у кредитній спілці повертаються пайові внески, зменшені на суму збитків кредитної спілки, покритих за рахунок пайових внесків члена кредитної спілки.

4. Розмір вступного внеску

Вступний внесок – 15 грн.

5. Розмір обов’язкового пайового внеску

Обов’язковий пайовий внесок – 10 грн.

6. Перелік фінансових послуг

1) залучення коштів та банківських металів, що підлягають поверненню;

2) надання коштів та банківських металів у кредит.

7. Інформація про ліцензію кредитної спілки

Ліцензія Національного банку України на здійснення діяльності кредитної спілки з правом надання фінансових послуг: залучення коштів та банківських металів, що підлягають поверненню.
28.02.2024 року Національним банком України внесено запис до Державного реєстру фінансових установ про переоформлення ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг на залучення фінансових активів із зобов’язанням щодо наступного їх повернення на ліцензію на здійснення діяльності кредитної спілки з правом надання фінансових послуг - залучення коштів та банківських металів, що підлягають поверненню.

Ліцензія Національного банку України на здійснення діяльності кредитної спілки з правом надання фінансових послуг: надання коштів та банківських металів у кредит.
28.02.2024 року Національним банком України внесено запис до Державного реєстру фінансових установ про переоформлення ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту на ліцензію на діяльність кредитної спілки з правом надання послуги - надання коштів та банківських металів у кредит.

  

Інформація клієнту на виконання вимог частини 1, частини 5 ст. 7 Закону України «Про фінансові послуги та фінансові компанії»  від 14.12.2021р. № 1953-IX

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДАВАЧА ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

Найменування: Кредитна спілка «Скриня»

Місцезнаходження: Україна, 59400, Чернівецька область, Чернівецький район, місто Заставна, вулиця Чорновола, будинок 4.

Телефон: 03737 3-19-83

Адреса електронної пошти кредитної спілки: skrinyazast@gmail.com

Адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг: Україна, 59400, Чернівецька область, Чернівецький район, місто Заставна, вулиця Чорновола, будинок 4.

Відомості про відокремлені підрозділи:

 ФІЛІЯ №1

Повна назва: Сторожинецька філія Кредитної спілки «Скриня»

Дата створення: (рішення спостережної ради Кредитної спілки «Скриня» про створення відокремленого підрозділу, Протокол №9 від 17 липня 2024р.)

Місце діяльності: 59000, Чернівецька область, Чернівецький район,  місто Сторожинець, вул.Чернівецька, будинок 6.

Ідентифікаційний код юридичної особи: 45535341

 

Відомості про режим робочого часу кредитної спілки, протягом якого здійснюється надання відповідних видів фінансових послуг, а саме робочі та вихідні дні, робочі години та години перерви:

Графік роботи:                                                                                                                      

Понеділок – п’ятниця: 09.00 — 17.00

Вихідні: субота, неділя

Відомості про склад органів управління

НАГЛЯДОВА РАДА

ПРАВЛІННЯ

Стасюк Ілля Іванович – голова спостережної ради,

Собков Юрій Вікторович - заступник голови спостережної ради,

Остапович Марина Василівна– секретар спостережної ради.

Тимочко Павло Іванович – голова правління,

Кошмарик Віра Дмитрівна – член правління,

Тимочко Оксана Ярославівна– член правління.

Відомості про державну реєстрацію кредитної спілки:

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи.

Серія А00 №359413.

Номер запису та дата проведення державної реєстрації: 1 030 120 0000 000316 від 06.03.2001р.

Відомості про фінансові показники діяльності, структуру власності, іншу інформацію про кредитну спілку, що підлягає оприлюдненню відповідно до закону: http://skrinja.unions.com.ua/audit-ua.html#gsc.tab=0

Інформація про наявність у кредитної спілки права на надання відповідної фінансової послуги та про включення кредитної спілки до Державного реєстру фінансових установ, що містить відомості про такого надавача фінансових послуг:

надання котів та банківських металів у кредит; залучення коштів та банківських металів, що підлягають поверненню. Витяг з Державного реєстру фінансових установ від 28.02.2024 року

Офіційне Інтернет-представництво Національного банку, на якій розміщено Державний реєстр фінансових установ: https://kis.bank.gov.ua/

Щодо кредитної спілки не порушено провадження у справі про банкрутство, не відкрито ліквідаційну процедуру, не застосовано процедуру санації. Рішення про ліквідацію/припинення кредитної спілки не приймалось.

Контактна інформація органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності кредитної спілки у сфері фінансових послуг:

Національний банк України, місцезнаходження: 01601, Київ, вул. Інститутська, 9, телефон: 0 800 505 240 або +380 44 298 65 55, електронна пошта: nbu@bank.gov.ua, веб-сайт https://bank.gov.ua/.

Для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ, 01601

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ ТА ПРОДУКТІВ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАДАВАЧЕМ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ,

ПОРЯДОК ТА УМОВИ ЇХ НАДАННЯ:

Вклад (депозит) - кошти, які розміщені членом кредитної спілки під процент на його рахунку у кредитній спілці на договірних засадах на визначений строк зберігання або без зазначення такого строку і підлягають виплаті такому члену кредитної спілки відповідно до умов договору.

Перелік вкладів (депозитів), що залучаються кредитною спілкою послуг, порядок та умови їх залучення, вартість, ціну/тарифи, розмір плати розміщено у відповідному розділі цього веб-сайту.

Кредит - грошові кошти, які надаються кредитною спілкою (кредитодавцем) особі (позичальнику) у користування на поворотній основі на визначений строк із сплатою процентів.

Перелік кредитних продуктів, що надаються кредитною спілкою послуг, порядок та умови їх надання, вартість, ціну/тарифи, розмір плати розміщено у відповідному розділі цього веб-сайту.

Посередники у наданні фінансових послуг – відсутні.

МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ:

Можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг

1. Скарги споживача фінансових послуг кредитною спілкою в позасудовому порядку розглядаються згідно Закону України «Про звернення громадян» за місцезнаходженням кредитної спілки.

2. Споживач фінансових послуг може звернутися із скаргою для позасудового розгляду згідно законодавства до:

- Національний банк України, місцезнаходження: 01601, Київ, вул. Інститутська, 9, телефон: 0 800 505 240 або +380 44 298 65 55, електронна пошта: nbu@bank.gov.ua, веб-сайт https://bank.gov.ua/.

Для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ, 01601

- Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) адреса: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, тел.: 279-12-70; info@dpss.gov.ua, https://dpss.gov.ua/

Наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства

Законодавством України не передбачено наявність для кредитної спілки гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються при наданні фінансової послуги

 

 

Інформація на виконання вимог частини 3 статті 23 Закону України «Про споживче кредитування» та пункту 26 розділу V Положення про вимоги до кредитодавця, нового кредитора, колекторської компанії та їхньої діяльності при здійсненні ними врегулювання простроченої заборгованості, що затверджений постановою правління Національного банку України №79 від 09 липня 2021р.

- кредитна спілка не залучає колекторські компанії для врегулювання заборгованості членів кредитної спілки;

- кредитна спілка не здійснює відступлення права вимоги за договором про споживчий кредит новому кредитодавцю;

- кредитна спілка розпочинає діяльність із врегулювання простроченої заборгованості на наступний робочий день після порушення споживачем погодженого графіку платежів, який є додатком до договору про споживчий кредит;

- Порядок взаємодії із споживачем фінансових послуг при врегулюванні простроченої заборгованості (вимоги щодо етичної поведінки);

- Порядок повідомлення кредитодавця, про те, що інтереси споживача фінансових послуг при врегулюванні простроченої заборгованості представляє його уповноважений представник;

- порядок і спосіб погашення простроченої заборгованості - заборгованість погашається готівкою в касі кредитної спілки або безготівково на рахунок кредитної спілки “Скриня”  у порядку, що визначений відповідним договором про споживчий кредит.

 

Інформація щодо кредитного реєстру Національного банку України

На виконання вимог Закону України «Про фінансові послуги та фінансові компанії», Кредитна спілка  «Самопоміч» (далі  – кредитна спілка) повідомляє, що кредитна спілка подає інформацію про своїх боржників до Кредитного реєстру Національного банку України.

Боржник це фізичні та юридичні особи які уклали з кредитною спілкою кредитний договір і повинні сплатити борг.

Кредитна спілка подає до Кредитного реєстру інформацію, що включає:

1) відомості, що ідентифікують боржника;

2) інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;

3)  інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитною спілкою осіб;

4) інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язання, вид та сума забезпечення).

Кредитна спілка надає до Кредитного реєстру інформацію про кредитні операції боржника, якщо загальна сума зобов’язань (сукупний борг боржника) дорівнює 50 тисяч гривень і більше (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті за офіційним курсом Національного банку, установленим на перший робочий день місяця, наступного за звітним), і надалі до повного припинення зобов’язань боржника.

Боржник та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно них у порядку, визначеному законодавством про захист персональних даних та нормативно-правовими актами Національного банку України. Національний банк України зобов’язаний протягом п’яти робочих днів з дня отримання заяви боржника безоплатно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації стосовно нього у визначеному нормативно-правовими актами Національного банку України порядку. У разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно нього у Кредитному реєстрі, Боржник має право звернутися до Національного банку України із заявою про виправлення чи видалення такої інформації з Кредитного реєстру, у порядку передбаченому законодавством.